../

Öğrencilerimizi temiz, konforlu ve güvenlik donanımlı araçlarımızla taşıyoruz. Çünkü bizim için değerlisiniz
Öğrenci Taşımacılığı Kurallarımız :
■ Araçlarımız servis araçları hizmet yönetmeliğinin 4. maddesine haiz olacaktır.
■ Sürücüler sorumluluk ve niteliklerine sahip olacak, öğrencilere güven verici uygun kılık ve kıyafet içine olacaktır.
■ Her araçta bulunan öğrenci ve rehber öğretmenlerin ferdi kaza sigortasının yanında koltuk özel sigortaları da yer alaacaktır.
■ Taşınan öğrencilerimiz okul idaresi ve öğrenci velisinin yazılı ( sözlü ) izni olmadan kimseye teslim edilmeyecektir ve önceden belirlenen duraklar haricinde başka yerden alınıp bırakılmayacaktır.
■ Okul etkinlikleri ve özel günlerde okul idaresinin belirleyeceği sayılarda araç hizmete hazır durumda bulunacaktır. Bunun için ücret talep edilmeyecektir.
■ Okul taşıtı araçlarımızda TSE kurallarına uygun şartlarda kamera sistemleri ile güvenliğine öncelik verilmiş durumda olacaktır.
■ Öğrenci servis hizmetimiz Citroen-Mercedes-Fiat-Volkswagen gibi lüx ve emniyetli araçlarla yapılacaktır.
■ Sürücülerimizin gsm numaraları velilerimize dağıtılacak ve telefonlar 24 saat açık durum olacaktır.
■ Tüm öğrenci velilerinin ev ve iş numaraları, adresleri, öğrencilerimizin kan gruplarını gösteren bir liste araçlarda ve şirket merkezimizde mevcut konumda bulunacaktır.
■ Velilerden gelebilecek şikayetler anında değerlendirilecek ve tekerrürüne meydan verilmeyecektir.
■ Servis araçlarına öğrenci ve rehber öğretmen haricinde kimse alınmayacaktır.
■ Firmamız tarafından görevlendirilecek bir servis sorumlusu devamlı okul saatlerinde okulda bulunacaktır ve araçları organize edecektir.
■ Okul servis araçarı, şoför ve hosteslerimizin sabıka kayıtları ve servis aracı kullanabilir sağlık raporları okul idaresine sunulacaktır.
■ Okul araçlarımızın tüm koltuklarında öğrencilere uygun emniyet kemerleri mevcuttur.
Öğrenci ve personel taşımacılığında güvenliği esas alarak kapı emniyet kemeri ve hareket halinde iken açılmayan otomatik kapılar, küçük öğrencilerimiz için çift taraflı emniyet kemeri ile ön arka ve yan kameralarla ile şöför görüşünü rahatlatacak ve öğrencileri daha emin konforlu ve emniyetli bir şekilde taşımayı ilke edinmiş bulunmaktaız çünkü bizim için önemlisiniz..